| Type | Installation accessories |
| Type | Installation accessories |
| Type | CONTROL UNIT |
| Weight | 1.78 kg |
| Type | Installation accessories |
| Type | Installation accessories |
| Type | CONNECTORS, PCB |
| Weight | 0.1 kg |
| Type | SAFETY RELAY |
| Weight | 0.45 kg |
Valve with Pneumatic impulse
Valve with Pneumatic impulse
Valve with Electrical impulse. External electrical connection
Valve with Electrical impulse. External electrical connection
Valve with Pneumatic impulse
Valve with Pneumatic impulse
Valve with Pneumatic impulse
Valve with Electrical impulse. Solenoid valve with connector M25
| Type | DCL-FILTER KIT |
| Weight | 217.5 kg |
| Type | DCL-FILTER KIT |
| Weight | 217.5 kg |