| Type | Pedestal accessories |
| Type | Installation accessories |
| Type | Installation accessories |
| Type | BUS BAR KIT |
| Weight | 1.609 kg |
| Type | Installation accessories |
| Type | Installation accessories |
| Weight | 20 kg |
| Type | Installation accessories |
| Weight | 90 kg |
| Type | DC REACTOR UNIT SAFUM 2500F660 60 |
| Weight | 140 kg |
| Type | MACHINED PARTS |
| Weight | 0.11 kg |
| Type | BUS BAR, CU |
| Weight | 0.011 kg |
| Type | Installation accessories |
| Type | Installation accessories |
| Extented Product Name | Installation accessories |
| Type | DC-busbars kit ISU/INU, R8i-R8i |
| Overall weight | - |
| Net weight | - |
| Type | Installation accessories |
Eaton 185815
1x230/3x230VAC, 2,2kW, 10,5A, IP20, Brake chopper, RFI filter, PCB protection
Eaton 185800
1x230/3x230VAC, 4kW, 15A, IP20, Brake chopper, PCB protection
Eaton 185803
1x230/3x230VAC, 0,37kW, 2,3A, IP20, RFI filter, PCB protection
Eaton 185785
1x230/3x230VAC, 0,37kW, 2,3A, IP20, PCB protection
Eaton 185806
1x230/3x230VAC, 0,75kW, 4,3A, IP20, RFI filter, PCB protection
Eaton 185809
1x230/3x230VAC, 1,5kW, 7A, IP20, RFI filter, PCB protection
Eaton 185791
1x230/3x230VAC, 1,5kW, 7A, IP20, PCB protection
Eaton 185765
1x115/3x230VAC, 0,37kW, 2,3A, IP20, PCB protection
Eaton 185830
3x230/3x230VAC, 2,2kW, 10,5A, IP20, Brake chopper, PCB protection
Eaton 185821
3x230/3x230VAC, 0,75kW, 4,3A, IP20, PCB protection
Eaton 185758
3x400/3x400VAC, 5,5kW, 14A, IP20, Brake chopper, RFI filter, PCB protection
Eaton 185736
3x400/3x400VAC, 5,5kW, 14A, IP20, Brake chopper, PCB protection
Eaton 185761
3x400/3x400VAC, 7,5kW, 18A, IP20, Brake chopper, RFI filter, PCB protection
Eaton 185764
3x400/3x400VAC, 11kW, 24A, IP20, Brake chopper, RFI filter, PCB protection
Eaton 185742
3x400/3x400VAC, 11kW, 24A, IP20, Brake chopper, PCB protection