Eaton 9702-4001-00P
3x400/3x400VAC, Ph=45kW, Ih=87A, Pl=55kW, Il=105A, IP21
Eaton 9702-5004-00P
3x400/3x400VAC, Ph=55kW, Ih=105A, Pl=75kW, Il=140A, IP21
Eaton 9702-5008-00P
3x400/3x400VAC, Ph=75kW, Ih=140A, Pl=90kW, Il=170A, IP21
Eaton 9702-5001-00P
3x400/3x400VAC, Ph=90kW, Ih=170A, Pl=110kW, Il=205A, IP21
Eaton 9702-6003-00P
3x400/3x400VAC, Ph=110kW, Ih=205A, Pl=132kW, Il=245A, IP21
Eaton 9702-6007-00P
3x400/3x400VAC, Ph=132kW, Ih=245A, Pl=160kW, Il=310A, IP21
Eaton 9702-1002-00P
3x400/3x400VAC, Ph=0,75kW, Ih=2,2A, Pl=1,1kW, Il=3,3A, IP21,brake chopper
Eaton 9702-1006-00P
3x400/3x400VAC, Ph=1,5kW, Ih=4,3A, Pl=2,2kW, Il=5,6A, IP21,brake chopper
Eaton 9702-1008-00P
3x400/3x400VAC, Ph=2,2kW, Ih=5,6A, Pl=3kW, Il=7,6A, IP21,brake chopper
Eaton 9702-1001-00P
3x400/3x400VAC, Ph=3kW, Ih=7,6A, Pl=4kW, Il=9A, IP21,brake chopper
Festo DGC
Festo DGC
Festo DGC
Festo DGC
Festo DGC
Festo DGC
Festo DGC-K
Festo DGC-K
Festo DGC-K
Festo DGC-K
Festo DGSL
| Piston diameter | 12 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 68 N |
| Stroke | 30 mm |
| Cushioning | Progressive shock absorber at both ends |
Festo DGSL
| Piston diameter | 12 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 68 N |
| Stroke | 50 mm |
| Cushioning | Progressive shock absorber at both ends |
Festo DGSL
| Piston diameter | 16 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 121 N |
| Stroke | 50 mm |
| Cushioning | Progressive shock absorber at both ends |
Festo DGSL
| Piston diameter | 20 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 188 N |
| Stroke | 100 mm |
| Cushioning | Progressive shock absorber at both ends |
Festo DGSL
| Piston diameter | 20 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 188 N |
| Stroke | 150 mm |
| Cushioning | Progressive shock absorber at both ends |
Festo DGSL
| Piston diameter | 20 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 188 N |
| Stroke | 50 mm |
| Cushioning | Progressive shock absorber at both ends |
Festo DGSL
| Piston diameter | 20 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 188 N |
| Stroke | 80 mm |
| Cushioning | Progressive shock absorber at both ends |
Festo DGSL
Festo DGSL
| Piston diameter | 25 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 295 N |
| Stroke | 200 mm |
| Cushioning | Progressive shock absorber at both ends |