| Mode of operation | Double-acting |
| Piston diameter | 80 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 3016 N |
| Stroke | 100 mm |
| Mode of operation | Double-acting |
| Piston diameter | 80 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 3016 N |
| Stroke | 125 mm |
| Mode of operation | Double-acting |
| Piston diameter | 80 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 3016 N |
| Stroke | 160 mm |
| Mode of operation | Double-acting |
| Piston diameter | 80 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 3016 N |
| Stroke | 200 mm |
| Mode of operation | Double-acting |
| Piston diameter | 80 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 3016 N |
| Stroke | 250 mm |
| Mode of operation | Double-acting |
| Piston diameter | 80 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 3016 N |
| Stroke | 320 mm |
| Mode of operation | Double-acting |
| Piston diameter | 80 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 3016 N |
| Stroke | 400 mm |
| Mode of operation | Double-acting |
| Piston diameter | 80 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 3016 N |
| Stroke | 50 mm |
| Mode of operation | Double-acting |
| Piston diameter | 80 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 3016 N |
| Stroke | 500 mm |
| Mode of operation | Double-acting |
| Piston diameter | 80 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 3016 N |
| Stroke | 80 mm |
| Mode of operation | Double-acting |
| Piston diameter | 80 mm |
| Theoretical force at 0.6 MPa (6 bar, 87 psi), advance stroke | 3016 N |
| Stroke | 3 mm - 2000 mm |
| Weight | 0.12 kg |
| Weight | 0.15 kg |
| Type | MAINTEN. SCHEDULE ACS800 |
| Weight | 0.001 kg |
DOL-0610G05M075KM1 CBLE FLY/FEM M26*10 art. 2046888
DOL-0612G30M075KM0 CBLE FLY/FEM M26*12 art. 2022550
DOL-0804-G10MRN CAB.FEM.ST 10M M8-4P art. 6058512
DOL-0804-G25MNI CAB.FEM.ST 25M M8-4P art. 6059196
DOL-1204W05MC75KM0 CBLE FLY/FEM M12* 4 art. 2079294
DOL-1204W10MC75KM0 CBLE FLY/FEM M12* 4 art. 2079295
DOL-1205-G05MRN CAB.FEM.ST 5M0 M12-5P art. 6058495
DOL-1208-G02MAC1 CAB.,FEM.ST 2M0 M12-8P art. 6032866
DOL-1208-G10MF CAB.FEM.ST10M0 M12-8P art. 6048434
DOL-1208G05MD25KM1 CAB.,MAL.ST M12* 8 art. 2079315
DOL-1208G10MD25KM1 CAB.,MAL.ST M12* 8 art. 2079316
DOL-1208G20MD25KM1 CAB.,MAL.ST M12* 8 art. 2092105
DOL-1306-W10M CAB.FEM.AN10M0 Q6-6 art. 6030220
DOL-2308-G10MAA6 CABLE FEM 10M0 M23 art. 2048599
- Category: Connectors and cables
DOL-2312-G10MLA3 CABLE FEM 12PIN 10M art. 2030688